ON-LINE konsultacje rodzicielskie

Program Rodzic Pewny Siebie
RODZIC PEWNY SIEBIE – Indywidualny Program dla Rodziców Online
11 sierpnia 2019
Poczuj magię świąt
11 listopada 2019

ON-LINE konsultacje rodzicielskie

Zdarza się, że gdy proponuję Rodzicom sesję online są on zaskoczeni i mają wątpliwości czy brak osobistego kontaktu (twarzą w twarz) z terapeutą nie utrudnia komunikacji i czy pomoc niesiona przez terapeutę jest tak samo skuteczna jak ta niesiona w gabinecie.

Badania The Lancet oraz Uniwersytetu w Zurychu wskazują, że terapia online jest tak samo skuteczna jak spotkania face to face. Podczas rozmów online terapeuta korzysta z tych samych narzędzi, co w trakcie tradycyjnych spotkań w gabinecie.

Dla wielu Rodziców możliwość kontaktu online z psychologiem jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Uzyskasz pomoc z każdego miejsca na świecie, nie wychodząc z domu, w trakcie przerwy w pracy, podczas delegacji czy urlopu. To Ty wybierasz miejsce z którego rozmawiasz i dzięki temu czujesz się komfortowo i bezpiecznie – nawet nie musisz ruszać się z wygodnego fotela, przebierać z dresów. Zaoszczędzasz czas na dojazd do gabinetu terapeuty, nie martwisz się o logistykę i sprawy organizacyjne (np. kto odbierze i zaopiekuje się dziećmi), masz zapewnioną anonimowość (nie spotkasz nikogo w poczekalni, nie miniesz na korytarzu). Eliminujesz stres, który towarzyszy wizycie w gabinecie psychologa.

Taka forma kontaktu jest bardzo wygodna szczególnie dla zapracowanych rodziców, rodziców, którzy nie mają opieki dla swoich dzieci na czas wizyty, samotnych matek, osób mieszkających w małych miejscowościach czy za granicą.

Rodzice, którzy korzystają u mnie ze spotkań online, są zadowoleni z takiego sposobu kontaktu. Jest on dla nich szybszy, łatwiejszy, bardziej wygodny a zarazem bardzo skuteczny.

Najważniejsze, by spróbować!

Skorzystaj z pomocy online!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *