On-line

Możesz być w dowolnym miejscu na świecie i umówić się na konsultację on-line!

Jeżeli potrzebujesz konsultacji z psychologiem, a z różnych względów nie możesz spotkać się z nim w gabinecie, skorzystaj z konsultacji on-line.

 

Rozmowy on-line są doskonałym rozwiązaniem dla Mam:

 • mieszkających za granicą,
 • mieszkających w małych miejscowościach, gdzie utrudniony jest kontakt ze specjalistą,
 • które nie mają opieki dla swoich dzieci na czas wizyty u psychologa,
 • których godziny pracy pokrywają się z godzinami pracy psychologa,
 • mających trudności z dojazdem do gabinetu.

 

Dzięki rozmowom on-line uzyskasz pomoc nie wychodząc z domu i nie tracąc czasu na dojazdy.

Siadasz wygodnie w swoim fotelu, w poczuciu komfortu i bezpieczeństwa,

i rozpoczynasz rozmowę z psychologiem.

Pomocy psychologicznej udzielam za pośrednictwem wideorozmowy przez komunikator Skype.

Jest to najlepsza forma kontaktu ponieważ najbardziej przypomina bezpośrednie spotkanie z psychologiem.

Dzięki kamerce internetowej, nasze wypowiedzi wzbogacone są o emocje widoczne na twarzy i w mowie ciała. To pomaga stworzyć przyjazną atmosferę spotkania, opartą na zaufaniu i szczerości. Co z kolei ułatwia rozmowy o trudnych i intymnych sprawach.

W rezultacie, otrzymujesz on-line, profesjonalną pomoc psychologiczną.

Pomoc psychologiczna on-line, od lat stosowana jest na całym świecie i jest tak samo skuteczna, jak osobiste spotkanie z psychologiem w jego gabinecie.

O współpracy ze mną mówią:

Beata

Jestem nieśmiała i nie miałam odwagi pójść do psychologa, a sama nie umiałam poradzić sobie z problemami. Bałam się oceniania i wyśmiania moich problemów. Odważyłam się tylko na rozmowę na czacie. Na szczęście moje obawy się nie potwierdziły. Pani Marta nie oceniała, rozumiała moje problemy, była ciepła i empatyczna. Zaufałam jej i z rozmowy na czacie przeszłyśmy na wideorozmowy. Sesje były regularne, zawsze zaczynały się o czasie. Dzięki rozmowom z Panią Martą stanęłam na nogi. Bardzo dziękuję za pomoc.

Alicja, mama 10 – letnich bliźniaków

Jestem mamą samotnie wychowująca dwoje dzieci. W pędzie między pracą, szkołą, przedszkolem i zajęciami dodatkowymi dzieci trudno było znaleźć czas na spotkania z psychologiem. Zapisałam się na konsultacje online. Nie żałuję decyzji. Wideorozmowy odbywały się w godzinach wieczornych, gdy dzieci już spały. Mogłam w dresach wygodnie usiąść w swoim fotelu i skoncentrować się na rozmowie z psychologiem. Pani Marta pomogła mi zrozumieć problematyczne zachowanie moich dzieci. Dzięki pytaniom, które zadawała Pani Marta i wskazówkom których udzielała, znalazłam rozwiązanie problemów. Bardzo się cieszę, że uzyskałam skuteczną pomoc psychologiczną bez wychodzenia z domu i szukania opieki dla dzieci. Polecam!

Karolina, mama dwójki

Od 6 lat mieszkam za granicą. Ostatnio miałam coraz więcej problemów wychowawczych ze swoimi dziećmi. Nie umiałam sobie z tym poradzić. Zależało mi, żeby pomoc psychologiczną uzyskać w języku polskim, a w moim miejscu zamieszkania nie było takiej możliwości. Skorzystałam więc z konsultacji online. Pani Marta wyjaśniła mi przyczynę zachowań moich dzieci, udzielała wskazówek jak rozmawiać z dziećmi, jak być konsekwentnym, jak ustalać zasady obowiązujące w domu. Zachowanie dzieci poprawiło się, a ja wiem jak mam z nimi postępować. Porady online spełniły moje oczekiwania. Dziękuję

Sylwia, mama trójki

Niby w życiu wszystko mam (męża, rodzinę, pracę), ale ciągle czegoś mi brakowało i byłam niezadowolona. Koleżanka przekonała mnie, żebym spotkała się z psychologiem. Nie chciałam iść do psychologa, w miasteczku, w którym mieszkam. Wszyscy się tam znają, obawiałam się, że ktoś mnie zobaczy jak wchodzę do gabinetu. Umówiłam się na terapię online. To była dobra decyzja. Dzięki rozmowom z Panią Martą lepiej poznałam siebie, swoje potrzeby i marzenia. Odzyskałam siłę i wiarę, że moje życie może być lepsze. Serdecznie polecam!

Ewa

Chciałam zmienić coś w swoim życiu, ale ze względu na charakter mojej pracy, systematyczne spotkania z psychologiem w gabinecie nie były możliwe. Pracuję jako trener i ciągle jestem w rozjazdach. Zdecydowałam się na terapię online, choć miałam wątpliwości czy będzie tak samo skuteczna, jak terapia w gabinecie. Wideorozmowy z Panią Martą wiele mi dały – uwierzyłam w siebie, odkryłam co jest dla mnie ważne, jak chcę, żeby wyglądało moje życie. Okazało się, że osobisty kontakt z terapeutą nie jest konieczny by terapia była efektywna. Dzięki temu, że można było rozmawiać online, sesje odbywały się systematycznie, bez względu na to, w jakim akurat byłam mieście. Dziękuję za cierpliwość, empatię i wsparcie.

Iwona i Irek, rodzice dwóch chłopców

W pewnym momencie zauważyliśmy z mężem, że coraz mniej czasu spędzamy rodzinnie. Dzieci w swoich telefonach, my z mężem również skupieni na swoich sprawach. Nie było wspólnych posiłków ani rozmów. Mieliśmy poczucie, że tracimy kontakt ze swoimi dziećmi. Przestraszyliśmy się, bo nie tak chcieliśmy wychować dzieci. Pani Marta potraktowała nasze problemy poważnie. Aktywnie i z zaangażowaniem udzielała wskazówek co możemy zmienić w swoim zachowaniu, żeby zachęcić dzieci do spędzania z nami czasu. Nie oceniała nas, nie narzucała swoich rozwiązań. Po rozmowach z Panią Martą życie naszej rodziny zmieniło się na lepsze – codziennie wspólnie jemy posiłki, wolny czas spędzamy aktywnie, dużo rozmawiamy, dzieci chętnie angażują się w obowiązki domowe. Znowu jesteśmy rodziną. Rozmowy odbywały się online, dzięki czemu mąż również mógł w nich uczestniczyć.

»»» Jak się umówić na rozmowę on-line?

Rozmowę on-line należy umawiać z kilkudniowym wyprzedzeniem.

1. Zadzwoń, wyślij sms lub napisz email, aby uzgodnić termin rozmowy on-line (+48 501 258 091, kontakt@martasewerynska.pl)

2. Mailem otrzymasz informacje dotyczące płatności

3. Dokonaj płatności – zaksięgowany przelew jest potwierdzeniem ustalonego terminu rozmowy

4. Na Twój adres email zostanie wysłane potwierdzenie dokonania wpłaty wraz z terminem rozmowy i moim loginem Skype

5. Uruchom Skype przed rozmową i o umówionej godzinie zadzwoń do mnie na Skype

6. Rozmowa trwa 50 min – czas rozmowy nie jest przedłużany

7. Jeśli nie zgłosisz się w umówionym czasie, rozmowa w innym terminie odbędzie się po ponownym uiszczeniu opłaty

»»» Odwołanie lub zmiana terminu rozmowy on-line

Na 24 godziny przed spotkaniem możesz odwołać lub zmienić termin rozmowy pisząc email na adres kontakt@martasewerynska.pl
lub wysyłając sms na numer +48 501 258 091

»»» Płatności

Koszt rozmowy on-line wynosi 120 zł.

Płatności można dokonać przelewem tradycyjnym.

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz mailem potwierdzenie dokonania wpłaty wraz z terminem rozmowy i moim loginem Skype.

Na rozmowę on-line należy umawiać się z kilkudniowym wyprzedzeniem z uwagi na czas potrzebny na zaksięgowanie wpłaty.

»»» Jak przygotować się do rozmowy on-line?

Rozmowę on-line należy potraktować tak, jakby to było tradycyjne spotkanie w gabinecie. Dlatego ważny jest wybór miejsca i terminu rozmowy.

Zachęcam, aby wybrać miejsce, które umożliwia swobodną i nieskrępowaną rozmowę. Warto by panowała względna cisza i żeby nikt nie przeszkadzał.

»»» Informacje techniczne

Aby skorzystać z pomocy on-line, niezbędny jest:

 • dostęp do komputera, tabletu lub telefonu komórkowego
 • stałe łącze internetowe (szerokopasmowe) – korzystanie z internetu w telefonie komórkowym lub łącza radiowego (GPRS) może powodować przerywanie rozmowy z powodu słabej jakości połączenia
 • mikrofon
 • słuchawki lub głośniki
 • kamerka internetowa
 • komunikator Skype (jest również aplikacja na telefon)

!!! Nie skracaj czasu rozmowy on-line z powodu problemów technicznych i przed rozmową sprawdź czy sprzęt funkcjonuje poprawnie.

Umów się na konsultację on-line