Terapia online

01.

ONLINE

Pomoc psychologiczna on-line od lat stosowana jest na całym świecie i jest tak samo skuteczna, jak osobiste spotkanie z psychologiem w jego gabinecie.

Rozmowy on-line są doskonałym rozwiązaniem dla Kobiet:

 • mieszkających za granicą,
 • mieszkających w małych miejscowościach, gdzie utrudniony jest kontakt ze specjalistą,
 • które nie mają opieki dla swoich dzieci na czas wizyty u psychologa,
 • mających trudności z dojazdem do gabinetu.

Dzięki rozmowom on-line uzyskasz pomoc, nie wychodząc z domu i nie tracąc czasu na dojazdy. Usiądź wygodnie w swoim fotelu, w poczuciu komfortu i bezpieczeństwa, i rozpocznij rozmowę z psychologiem.

Najlepszą formą kontaktu online jest wideorozmowa, ponieważ najbardziej przypomina bezpośrednie spotkanie z psychologiem.
Dzięki kamerce internetowej, nasze wypowiedzi wzbogacone są o emocje widoczne na twarzy i w mowie ciała. To pomaga stworzyć przyjazną atmosferę spotkania, opartą na zaufaniu i szczerości, a to z kolei ułatwia rozmowy o trudnych i intymnych sprawach.

W rezultacie otrzymujesz profesjonalną pomoc psychologiczną on-line.

02.

JAK SIĘ UMÓWIĆ NA ROZMOWĘ ON-LINE

Spotkanie on-line potraktuj tak, jakby to było tradycyjne spotkanie w gabinecie. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego terminu rozmowy.

 1. W kalendarzu wybierz dogodny termin spotkania oraz rodzaj komunikatora (Skype, WhatsApp lub inny dogodny dla Ciebie komunikator)
 2. Zapłać za wizytę bezpiecznie za pomocą przelewu tradycyjnego lub systemów płatności online
 3. Otrzymasz potwierdzenie terminu spotkania wraz z danymi komunikatora
 4. Na spotkanie online umów się z kilkudniowym wyprzedzeniem z uwagi na czas potrzebny na zaksięgowanie wpłaty.
 5. W umówionym terminie zadzwoń do mnie przez wybrany komunikator.
 6. Jeśli nie zgłosisz się w umówionym czasie, spotkanie w innym terminie odbędzie się po ponownym uiszczeniu opłaty.
 7. Na 24 godziny przed spotkaniem możesz odwołać lub zmienić termin spotkania – wysyłać wiadomość SMS, WhatsApp lub drogą mailową.
 8. Jeżeli masz pytania napisz wiadomość SMS lub WhatsApp (+48 501 258 091), bądź skontaktuj się drogą mailową (kontakt@martasewerynska.pl).
03.

O CO WARTO ZADBAĆ

Nie skracaj czasu rozmowy on-line z powodu problemów technicznych i przed rozmową sprawdź czy sprzęt funkcjonuje poprawnie.

 1. Naładuj baterię lub podłącz do prądu urządzenie, z którego będziesz korzystać (komputer, telefon, tablet).
 2. Sprawdź połączenie z Internetem.
 3. Podłącz kamerkę, mikrofon i słuchawki lub głośniki. Bardzo ważne, by podczas rozmowy wzajemnie siebie widzieć i słyszeć.
 4. Przygotuj odpowiednie miejsce, które umożliwia swobodną i nieskrępowaną rozmowę. Warto, by panowała względna cisza i żeby nikt nie przeszkadzał.
 5. Wyłącz rozpraszacze – aplikacje, powiadomienia, programy, strony internetowe i inne rzeczy, które mogą Cię rozpraszać. Skupienie na rozmowie ułatwi nam pracę.

  Imię i Nazwisko (wymagane)
  Email (wymagane)
  Wiadomość